SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I KONTRAKTOWANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH
Katowice, 83

W Fast Forward Solutions specjalizujemy się w rekrutacji ekspertów z dziedziny sprzedażowej i tech oraz w rozwiązywaniu problemów biznesowych związanych ze sprzedażą i finansami. Jako doświadczony zespół, oferujemy wsparcie pracodawcom w poszukiwaniu najlepszych talentów oraz pomagamy kandydatom w budowaniu ekscytujących karier.

Dla naszego klienta, jednej z najszybciej rozwijąjących się sieci prywatnych klinik medycznych w Polsce z siedzibą w Katowicach poszukujemy SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I KONTRAKTOWANIA ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH

 Twoje zadania

  • Ewidencyjna precyzja: Rzetelne prowadzenie ewidencji świadczeń zdrowotnych i rejestrów medycznych.
  • Strategiczne planowanie: Przygotowywanie ofert konkursowych, monitorowanie ogłoszeń i prowadzenie analiz.
  • Kompetencje analityczne: Rozliczanie świadczeń zdrowotnych, współpraca przy sprawozdawaniu i analizach statystycznych.
  • Zarządzanie dokumentacją: Nadzór nad dokumentacją medyczną, w tym jej weryfikacja i udostępnianie.
  • Aktualizacja wiedzy: Monitorowanie i analizowanie aktów prawnych oraz wytycznych z zakresu świadczeń zdrowotnych.

 Oczekiwania klienta ✅

  • Pasja i wiedza: Musisz znać przepisy dotyczące udzielania i rozliczania świadczeń zdrowotnych NFZ – to dla nas kluczowe!
  • Doświadczenie, które Liczy Się: Minimum rok doświadczenia w pracy związanej z ofertowaniem lub rozliczaniem świadczeń zdrowotnych.
  • Edukacja, która inspiruje: Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania, administracji lub zdrowia publicznego, ale minimum wymagane to wykształcenie średnie.
  • Umiejętności, które z pewnością pomogą: Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji ofertowej, znajomość obsługi Portalu Świadczeniodawcy, systemów mMedica i Doctor Eleks, a także umiejętność formułowania pism urzędowych.

Oferta klienta ✅

  • zatrudnienie w renomowanej firmie i przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczne podejście - umowa o pracę lub kontrakt B2B widełki 7-10K PLN UoP w zależnościu od doświadczenia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pakiet benefitów: multisport, prywatna opieka medyczna,
  • ZFŚS (np. dofinansowanie do wypoczynku)
  • program poleceń pracowniczych.

Powered by