Technical Consultant (m/f)
SymphonyEYC d.o.o.
Ljubljana, SVN

Želite razvijati svojo kariero v naprednem tehnološkem podjetju, ki deluje globalno? Vas zanima sodelovanje pri optimizaciji procesov ter upravljanju in analizi podatkovnih baz? Uživajte v delu z najsodobnejšimi tehnologijami, kot so oblačni sistemi in umetna inteligenca? Ste oseba, ki išče izzive in priložnosti za rast v inovativnem in dinamičnem okolju?

Za našega naročnika, podjetje SymphonyEYC, iščemo Tehničnega svetovalca, ki se bo pridružil obstoječi ekipi svetovalcev za optimizacijo in monitoring SaaS aplikacij vodilnih strang na trgu.

SymphonyEYC je mednarodno tehnološko in produktno naravnano IT podjetje, ki razvija rešitve za optimizacijo oskrbne verige ter upravljanje in analizo blagovnih kategorij, s čimer izboljšuje nakupne izkušnje potrošnikov. Podjetje povezuje lokalne in globalne strokovnjake pri največjih projektih na svetu in beleži konstantno rast, zato aktivno širi svojo ekipo.

Glavne delovne naloge in odgovornosti:

  • Analiziranje incidentov pri strankah na programski opremi za maloprodajo.
  • Iskanje napak v bazah podatkov, preverjanje njihove kakovosti in proaktivno odpravljanje napak.
  • Nadzor nad bazami podatkov v Oracle.
  • Nadzor in optimizacija aplikacij.
  • Odpravljanje napak (debugging) v aplikacijah v različnih programskih jezikih (Java, JavaScript, PL/SQL, Bash itd.).
  • Optimizacija poizvedb in procesov v bazah podatkov.
  • Izdelava poročil iz baz podatkov.
  • Izdelava baznih procedur in scheduler postopkov.
  • Sodelovanje in podpora pri migraciji podatkov iz Oracle baz na oblak (AWS, Azure) ter AI sistem.
  • Sodelovanje z mednarodnimi razvojnimi in produktnimi ekipami.
  • Zagotavljanje tehnične podpore strankam.

Od vas pričakujemo:

  • Vsaj 2 leti izkušenj.
  • Dobro znanje podatkovnih baz in baznih jezikov (SQL, PL/SQL).
  • Osnovno znanje programskega okolja Linux (Bash).
  • Želja po učenju novih programskih jezikov in tehnologij.
  • Zaželeno je poznavanje katerega od programskih jezikov (Java, JavaScript, SQL, SQL/PL, C).
  • Tekoče pisno in ustno znanje angleščine.

Pri kandidatih iščemo:

  • Vsaj osnovno poznavanje tehničnega in funkcionalnega svetovanja, trgovske dejavnosti in logistike ter razumevanje rešitev maloprodajne dobavne verige (ni pa pogoj).
  • Analitične sposobnosti in zmožnost reševanja problemov.
  • Sposobnost oblikovanja dobrih delovnih odnosov s sodelavci in strankami.
  • Odprtost za nove tehnologije in programske jezike.
  • Samostojnost, odgovornost in usmerjenost k doseganju rezultatov.
  • Hitra učljivost, vedoželjnost in pripravljenost za učenje kompleksnega produkta.
  • Vztrajnost in samoiniciativnost pri soočanju z novimi izzivi.
  • Zanesljivost in odgovornost.
  • Naklonjenost računalništvu in novim tehnologijam.

Zakaj se pridružiti podjetju SymphonyEYC?

  • Redna zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečno poskusno dobo.
  • Finančni paket v razponu 2500-4500 EUR bruto mesečno (odvisno od predhodnih izkušenj).
  • Plačano dežurstvo (1 teden vsakih 5 tednov, dodatno plačilo v višini 500 EUR bruto na teden dežurstva).
  • Letni bonus.
  • Delo z mednarodno priznanimi produkti, ki nadgrajujejo kakovost dela in usluge strank.
  • Možnost dela v stabilnem mednarodnem podjetju in sodelovanje pri različnih mednarodnih projektih, občasna potovanja v tujino.
  • Fleksibilen delovni čas in možnost dela na daljavo.
  • Poletni delovni urnik s skrajšanimi petki.
  • Priložnost za podporo globalnim podjetjem pri njihovi tranziciji na oblačne storitve in vpeljavi AI.
  • Poglobljeni vpogled v poslovanje svetovnih znamk ter poglobitev v nove tehnologije.
  • Priložnost za velik karierni preskok in razvoj.
  • Delo za globalno prisotno in priznano podjetje.
  • Možnost kariernega napredovanja in osebnega razvoja.
  • Redna izobraževanja in priložnosti za pridobivanje novega profesionalnega znanja.
  • Organizirani team-buildingi in odprta komunikacija.
  • Sproščeno in kreativno delovno okolje.
  • Zagotovljeno brezplačno parkirno mesto na lokaciji dela.

Lokacija dela: Ljubljana-Brezovica, možnost dela na daljavo.

Prijave sprejemamo do zapolnitve delovnega mesta

Powered by